dilluns, 16 de març de 2020

CORREUS ELECTRÒNICS DELS TUTORS/ES, ESPECIALISTES I EQUIP DIRECTIU

Estimades famílies,

Per tal de facilitar la resolución de dubtes que us puguin sorgir de cara a les tasques educatives que el centre ha preparat pel seus alumnes, us facilitem les adreces de correu electrònic tant dels tutors/es, especialistes i equip directiu.

Aquests correus estarán operatius tots els dies de 9:00 a 14:00 h

Salutacions

TUTORS/ES
3 Anys A
Cristina Capó
ccapolenoble@educaib.eu
4 Anys A
Carolina Calafell
ccalafell@educaib.eu
4 Anys B
Marga Mascaró
mmascaro6@educaib.eu
4 Anys B
Josema Fernández
jmfernandezdominguez@educaib.eu
5 Anys A
 Rosa Reixach
rreixach@educaib.eu
5 Anys B
Rita Manresa
rmanresafont@educaib.eu
Mestra +1
Aina Alemany
aalemanysegui@educaib.eu
Mestra +2
Mercè Adrover
mmadrover4@educaib.eu
1r A
Mº Carmen Garcia 
mcgarcia2@educaib.eu
1r B
Maria Álvarez
malvarez@educaib.eu
2n A
Marta Garau
mgarau5@educaib.eu
3r A
Yolanda López
ylopez@educaib.eu
3r B
Macià Tomàs
mtomas8@educaib.eu
4t A
Liliana Peroni
lperonibandres@educaib.eu
4t B
Miriam Massanet
mmassanet1@educaib.eu
5è A
Carles Ferrer
tichercarles@gmail.com
5è B
Aina Maria Ramon
amramon@educaib.eu
6è A
Margalida Roca
mrocacabrer@educaib.eu
6è B
Titi Fornes
mtfornes@educaib.eu
ESPECIALISTES
Mestra +1
Joan Carles Bestard
jcbestardbosch@educaib.eu
MÚSICA
Miriam Massanet
mmassanet1@educaib.eu
ANGLÈS
Marga Sans
msans1@educaib.eu
ANGLÈS
Benita Álvarez
balvarez@educaib.eu
EDUCACIÓ FÍSICA
Vicenç Marí
vmari@educaib.eu
EDUCACIÓ FÍSICA* 
Tomeu Cerdà
bcerdaestarellas@educaib.eu
PEDAGOGIA TERAPÈUTICA
Rosa Albalat
ralbalat@educaib.eu
AUDICIÓ I LLENGUATGE
Marian Xamena
maxamenalopez@educaib.eu
ATENCIÓ A LA DIVERSITAT
Joan Pau Martínez
jomartinezsalom@educaib.eu
RELIGIÓ
Esther Pérez
eperez6@educaib.eu
ORIENTADORA
Aina Hevia
amheviacanyellas@educaib.eu
EQUIP DIRECTIU
DIRECTOR
Vicenç Marí Martínez
ceipxaloc@educaib.eu
CAP D'ESTUDIS
Mercè Adrover
SECRETÀRIA
Rosa Albalat

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada